Állás

Gépi forgácsoló/CNC marós pozíció

Feladatok:

- CNC programok kezelése kiadott rajzok alapján - egyszerűbb gyártási átállások vagy beállások készítése
- önálló gépkezelés
- önálló termékgyártás

Elvárások:

- alapos műszakirajz ismeret
- anyagok és megmunkálhatóságuk ismerete
- Heidenhain programozási nyelv ismerete
- precíz, önálló munkavégzés
- jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- stabil vállalati háttér
- versenyképes jövedelem
- fejlett technológiájú géppark
- cafeteria, igény szerint lakhatási támogatás

Előny:

- CNC megmunkálóközponton gyártásban szerzett 2-3 év gyakorlat
- önálló munkavégzésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Telefonon: 30/956-4700

E-mailben: iroda@femforg.hu (részletes szakmai önéletrajzzal)

Pályázatok:   GOP   GVOP   Széchenyi terv   GOP 2

Telefonszám: 22/316-871, 22/581-044, 30/956-4700
E-mail: iroda@femforg.hu

Székesfehérvár,
Sóstó Ipari Park,
Holland fasor 13.
[térkép]

NIQISO-9001